Baywatch
Z-Shape-Battery with blue stars, combined with strobe mines and golden effects.
Effects:
1.) Gold strobe with blue mine to golden willow tails to golden willow with blue peony
2.) Green strobe with blue mine to Corolla tails to Corolla with blue peony
3.) Red strobe with blue mine to brocade tails to Brocade crown with blue peony
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 24 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0007/2021 |
| Fächerung | Z / Fan |
| Gewicht je VE | 13,1 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 497 g |
| Schusszahl | 35 |
| Verpackungseinheit | 4/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 4262363231972 |
| EAN (Packung ) | 4262363231811 |
| EAN (Produkt) | 4262363231811 |