Out Of Stock
Frostbrand
Blue mine to silver timerain crackling tail to big silver chrys with chicken blood red stars
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 20 s |
| CE-Nummer | 2806 - F2 - 000081 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 19 kg |
| Kaliber | 20 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 168,32 g |
| Schusszahl | 16 |
| Verpackungseinheit | 24/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 4262363231996 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122910138 |