New
Kaskade
Big Gold tail to horsetail of blue and red strobe stars with white rain falling leaves (quiet effect).
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 21 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0033/2020 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 12,5 kg |
| Kaliber | 30 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 253,5 g |
| Schusszahl | 13 |
| Verpackungseinheit | 8/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 4262363232429 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 4262363232320 |