Star kids
Colorful crackling fountains, in 5 different colors with crackling stars, 10 pieces per pack, 20 Packs per display box.
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 10 s |
| CE-Nummer | 2806 - F1 - 000476 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 8,3 kg |
| Kaliber | 7 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 1,4 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 10/20/10 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122903048 |
| EAN (Packung ) | |
| EAN (Produkt) | 5901122902591 |