Azzurro
Row 1: Titanium gold tail to blue peony and Gold titanium willow; Row 2: Brocade tail to blue peony and brocade crown; Row 3: Corolla tail to blue peony corolla; Row 4: Titanium gold tail to Gold titanium willow with blue tips; Row 5: Brocade tail to brocade crown with blue tips; Row 6: Corolla tail to corolla with blue tips.
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 41 s |
| CE-Nummer | 2806 - F2 - 000083 |
| Fächerung | I-Shape |
| Gewicht je VE | 18 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 496,8 g |
| Schusszahl | 36 |
| Verpackungseinheit | 6/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122912644 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122910541 |