Out Of Stock
Mini Cuckoos
1.Golden chrys blue peony / silver chrys red strobe / Silk needle.2. Silver Whistling
1.Yellow light titanium fountain with purple stars/Silver rice flower with green stars/Golden sparks crackling.2. Silver Whistling.
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 12 s |
| CE-Nummer | 1008-F2-69260641 |
| Fächerung | I-Shape |
| Gewicht je VE | 15 kg |
| Kaliber | 20 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 19 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 30/10 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122921004 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122903857 |