Zylon
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 37 s |
| CE-Nummer | 2806 - F2 - 000083 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 14,6 kg |
| Kaliber | 30 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 500 g |
| Schusszahl | 25 |
| Verpackungseinheit | 4/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122912903 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122910909 |