Hot
Out Of Stock
Candy Mountain
100shots in caliber 25mm with the following effects:
1.) Gold strobe mine to blue tail to gold strobe with purple and blue peony;
2.) Green strobe mine to purple tail to green strobe with yellow and purple peony;
3.) Red strobe mine to green tail to red strobe with blue and green peony;
4.) A.Red strobe mine to green tail to red strobe with blue and green peony;
B.Gold strobe, red strobe, green strobe mine to blue tail to blue and purple peony with red strobe, green strobe, gold strobe.
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 35 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0007/2021 |
| Fächerung | V |
| Gewicht je VE | 10,2 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 1600 g |
| Schusszahl | 100 |
| Verpackungseinheit | 1/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122913542 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | / |
| Sonstige | |
| VE auf Euro Palette | 40 |
| Verpackung mit Unbedenklichkeitsbescheinigung | BAM-1972/19-VP |