4m Fontäne Gold
Big fountains with low amount of smoke, with a burntime of 30 seconds and up to ca. 3-4m effect height.
Effect: Golden Iron Fountain
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 30 s |
| CE-Nummer | 2768-T1-0014/2020 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 8,6 kg |
| Kaliber | 28 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 50 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 10/5 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122924319 |
| EAN (Packung ) | 5901122921103 |
| EAN (Produkt) | |