5m Fontäne 3-Stufig
Big fountains with low amount of smoke, with a burntime of 45 seconds and up to ca. 4-5m effect height.
Effect: Golden Iron Fountain with blue flame and small silver sparks (3-layer-Fountain)
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 45 s |
| CE-Nummer | 2768-T1-0014/2020 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 12,4 kg |
| Kaliber | 35 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 100 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 8/5 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122924425 |
| EAN (Packung ) | 5901122921738 |
| EAN (Produkt) | |