Out Of Stock
Herbstgold
84 Shots 25mm W-Shape of rising tails to brocade crown, with falling leaves on both sides.
Effects:
1.) Center: Golden brocade tail to gold brocade crown;
Sides: Green glittering tail to green falling leaves
2.) Center. Brocade tail to brocade crown;
Sides: Red glittering tail to red falling leaves
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 32 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0031/2021 |
| Fächerung | W |
| Gewicht je VE | 8 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 952 g |
| Schusszahl | 84 |
| Verpackungseinheit | 1/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 4262363231125 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | / |