Out Of Stock
Firlefanz
Row1: Red tail to white strobe + chicken blood red stars;Row2:.Blue tail to green strobe + blue stars;Row3: Red tail to white strobe + chicken blood red stars;Row4:.Blue tail to green strobe + blue stars
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 13 s |
| CE-Nummer | 2806-F2-000081 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 19 kg |
| Kaliber | 20 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 134,72 g |
| Schusszahl | 16 |
| Verpackungseinheit | 24/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122910152 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122911159 |