Out Of Stock
GaTeLing Blue-Red
175 shots roman candle battery with blue change to red strobe stars.
Available in different colors and effects, for use in shows etc.
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 25 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0007/2024 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 16,7 kg |
| Kaliber | 10 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 122,5 g |
| Schusszahl | 175 |
| Verpackungseinheit | 24/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 4262363231552 |
| EAN (Packung ) | |
| EAN (Produkt) | 4262363231262 |