Out Of Stock
Whistling Ghosts Salvo
Silver ghost whistles with long silver tail
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | / |
| CE-Nummer | 2768-F2-0033/2020 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 10,7 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 120 g |
| Schusszahl | 10 |
| Verpackungseinheit | 12/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122926320 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122926290 |