Feuerwand Funkencracker-Rotblinker
5 fan-shaped fountains in caliber 30mm creating a wall of
Big silver Chrysanthemum Crackling with red strobe
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 20 s |
| CE-Nummer | 2806 - F2 - 002738 |
| Fächerung | Fan |
| Gewicht je VE | 6,9 kg |
| Kaliber | 30 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 500 g |
| Schusszahl | 5 |
| Verpackungseinheit | 6/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122922414 |
| EAN (Packung ) | |
| EAN (Produkt) | 5901122922063 |