AR-C07A:A. Gold glittering tail to gold strobe with blue peony; B. Green glittering tail to green strobe with blue peony; C. Red glittering tail to red strobe and blue peony; D. Green glittering tail to green strobe and gold strobe; E. Red glittering tail to red strobe and white strobe. AR-C07B:A. Green glittering tail to green strobe with gold titanium willow; B. Gold glittering tail to gold strobe with gold titanium willow; C. Red glittering tail to red strobe with gold titanium willow; D. Red, green, gold glittering tail to brocade crown with red strobe, green strobe, gold strobe; E. Brocade crown with red strobe, green strobe, gold strobe mine to red, green, gold glittering tail to brocade crown with red strobe, green strobe, gold strobe
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 41 s |
| CE-Nummer | 2806-F2-000883 |
| Fächerung | I/V/Z/W/FAN |
| Gewicht je VE | 6,5 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 986,01 g |
| Schusszahl | 69 |
| Verpackungseinheit | 1/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122911937 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | / |
| Sonstige | |
| VE auf Euro Palette | 72 |
| Verpackung mit Unbedenklichkeitsbescheinigung | BAM-1972/19-VP |