Out Of Stock
Wintersun
Row1: Blue tail to blue and chicken blood red peony; Row2:Red tail to big silver Chrys;Row3: Blue tail to blue and chicken blood red peony; Row4:Red tail to big silver Chrys
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 23 s |
| CE-Nummer | 2806-F2-000081 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 19,5 kg |
| Kaliber | 20 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 134,72 g |
| Schusszahl | 16 |
| Verpackungseinheit | 24/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122910121 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122911166 |