ACRYL
Blue mine to orange titanium tail to blue peony with orange titanium palm
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 21 s |
| CE-Nummer | 2806-F2-000087 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 14,5 kg |
| Kaliber | 30 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 325 g |
| Schusszahl | 13 |
| Verpackungseinheit | 8/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122910664 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122910664 |