Out Of Stock
Big in Japan
76 shots mixed shape compound in caliber 25mm, with brocade tails to blue stars and brocade palms changing to neon colors.
Effects:
1.) Brocade tail to blue peony with brocade palm change topurple and lemon tips
2.) V-Shape: Brocade tails to blue peonies change to lemon and purple
3.) W-Shape: Brocade tails to blue peonies change to lemon, purple and orange
4.) 2 Salvos of brocade tails to blue peony with brocade palm change to purple and orange tips
5.) Z-Shape: Brocade tail to blue peony change to multicolor neon stars
6.) 2 final fanshape salvos of brocade tails to blue peony with brocade palm change topurple, lemon and orange tips
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 49 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0031/2021 |
| Fächerung | Mix |
| Gewicht je VE | 7,5 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 988 g |
| Schusszahl | 76 |
| Verpackungseinheit | 1/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 4262363231118 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | / |
| Sonstige | |
| Verpackung mit Unbedenklichkeitsbescheinigung | BAM-1972/19-VP |