Out Of Stock
Cuckoo Cuckoo Fontäne 2
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 25 s |
| CE-Nummer | 1008-F2-69260641 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 12 kg |
| Kaliber | 20 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 42 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 25/4 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | |
| EAN (Packung ) | |
| EAN (Produkt) | |