Out Of Stock
Thalia
Row 1: Green strobe and blue mine to Corolla tail to Corolla with Blue and Green Dahlia; Row 2: Gold strobe and chicken blood red mine to titanium gold tail to big gold palm with gold strobe and red strobe; Row 3: Green strobe and blue mine to Corolla tail to Corolla with Blue and Green Dahlia; Row 4: Gold strobe and chicken blood red mine to titanium gold tail to big gold palm with gold strobe and red strobe; Row 5: Green strobe and blue mine to Corolla tail to Corolla with Blue and Green Dahlia.
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 16 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0007/2021 |
| Fächerung | Z,Fan |
| Gewicht je VE | 14 kg |
| Kaliber | 30 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 500 g |
| Schusszahl | 25 |
| Verpackungseinheit | 4/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122912613 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122910954 |
| Sonstige | |
| VE auf Euro Palette | 32 |