Out Of Stock
Crackling Palms
red strobe mine to silver crackling tail to red strobe peony with long burning silver crackling palm; green strobe mine to silver crackling tail to green strobe peony with long burning silver crackling palm; blue mine to silver crackling tail to blue peony with long burning silver crackling palm; Multicolor (red, green, yellow, blue, purple) mine to silver crackling tail to long burning silver crackling palm with Multicolor Peony;
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 28 s |
| CE-Nummer | 1008-F2-69258763 |
| Fächerung | I-Shape |
| Gewicht je VE | 17 kg |
| Kaliber | 30 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 500 g |
| Schusszahl | 20 |
| Verpackungseinheit | 6/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122922254 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122901112 |