Riesen-Rauchbälle
Contains 8 big smoke balls with different effects: Red/Green/Blue/Purple/Yellow/White/Orange/Pink smoke
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 25 s |
| CE-Nummer | 2768-T1-0004/2021 |
| Fächerung | |
| Gewicht je VE | 15 kg |
| Kaliber | 40 mm |
| Klasse | 1.4S |
| NEM | 5 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 40/8 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122913344 |
| EAN (Packung ) | 5901122913085 |
| EAN (Produkt) | |
| Sonstige | |
| VE auf Euro Palette | 58 |