Feuerfächer Volta Silber
10 shots singlerow in 30mm with red strobe mines with silver moving stars
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | / |
| CE-Nummer | 2768-F2-0045/2021 |
| Fächerung | FAN |
| Gewicht je VE | 12,5 kg |
| Kaliber | 30 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 305 g |
| Schusszahl | 10 |
| Verpackungseinheit | 8/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122924586 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 5901122924111 |