Hot
Out Of Stock
Push it to the Limit
100shots in caliber 25mm with the following effects:
1.) Blue and lemon with red strobe mine to blue and lemon peony with red strobe;
2.) Golden willow with gold strobe mine to golden willow with gold strobe;
3.) A.Blue and chicken blood red with green strobe mine to blue and chicken blood red peony with green strobe;
B.Brocade crown with white strobe mine to brocade crown with white strobe;
4.) A.Brocade crown with white strobe mine to brocade crown with white strobe;
B.Big silver chrys mine to big silver Chrys.
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 30 s |
| CE-Nummer | 2768-F2-0029/2020 |
| Fächerung | Fan |
| Gewicht je VE | 10,1 kg |
| Kaliber | 25 mm |
| Klasse | 1.4G |
| NEM | 1420 g |
| Schusszahl | 100 |
| Verpackungseinheit | 1/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122913559 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | / |
| Sonstige | |
| VE auf Euro Palette | 40 |
| Verpackung mit Unbedenklichkeitsbescheinigung | BAM-1972/19-VP |