Titanfackel violett
purple flame with titanium spark
Specifications
| Attributes | |
| Brenndauer | 60 s |
| CE-Nummer | 2806 - T1 - 000719 |
| Fächerung | I |
| Gewicht je VE | 12 kg |
| Kaliber | 17 mm |
| Klasse | 1.4S |
| NEM | 38 g |
| Schusszahl | 1 |
| Verpackungseinheit | 20/5 |
| EAN | |
| EAN (VE/Karton) | 5901122912682 |
| EAN (Packung ) | / |
| EAN (Produkt) | 4251321904034 |